Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013

Нова генерація вентиляторів змінного струму серії ACmaxx Версия для печати Отправить на e-mail
10.09.2007

Компанія ebm-papst, як провідний спеціаліст у галузі вентиляційної техніки, пропонує нову генерацію вентиляторів змінного струму серії ACmaxx зі значно поліпшеними характеристикам.

Ці вентилятори мають стандартні габарити 92 x 92 мм, 120 x 120 мм з діаметром 172 мм та великий діапазон робочої напруги від 85 до 265 В змінного струму. Такі характеристики дозволяють без проблем замінити пристрої старих серій на нові і дають можливість застосовувати їх в будь-яких установках по всьому світі, без втрат потужності.

Сучасні вентилятори змінного струму відкривають багато нових можливостей для розробки холодильної та морозильної техніки. Технології запроваджені компанією ebm-papst відповідають високим європейським вимогам експлуатації сучасної холодильної техніки, що застосовується для збереження продуктів харчування.

Завдяки високій ефективності використання енергії, заощаджуються кошти, зменшуються витрати і, водночас, майже на 100% подовжується термін експлуатації вентиляторів. Такі додаткові функції, як: резервний режим, відключення на ніч або резерв для пікових навантажень, дають змогу знизити рівень шумів та споживання електроенергії , а аварійна сигналізація дозволяє постійно стежити за режимом роботи вентилятора ACmaxx.

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: