Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Системы воздушного отопления
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru
Aqua-Term 2013
Кондиционеры Daikin

Міністерство ЖКГ планує до 2010 року запровадити систему формування комунальних тарифів окремо Версия для печати Отправить на e-mail
18.09.2007

Міністерство з питань житлово-комунального господарства до 2010 року планує запровадити в Україні систему побудинкового обліку доходів і витрат житлово-комунальних послуг.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник Управління житлової політики Міністерства з питань ЖКГ Володимир КИРЮШИН сьогодні на брифінгу.

За його словами, згідно з цією системою, тарифи на комунальні послуги визначатимуться окремо для кожного будинку. Облік може проводитись на паперових і електронних носіях. Комп`ютерна програма може коштувати близько 1-1,5 тис. грн.

Облік збираються вводити спочатку в Києві, а потім у регіонах України. За такою програмою вже працюють в одному з районів Києва і Донецька, в Дніпропетровську і в Корсунь-Шевченківському (Черкаська обл.).

В.КИРЮШИН відзначив, що в найближчі два-три роки функція з ведення побудинкового обліку буде передана інституту професійних керівників житловим фондом, яку планує створити Міністерство ЖКГ.

Він також додав, що в Правилах надання послуг з управління будинками, проект яких розроблено міністерством, планується передбачити пункт, згідно з яким ТСББ (товариство співвласників багатоквартирних будинків) зможуть відкривати депозитний рахунок, на який можна покласти залишок невитрачених будинком на оплату комунальних послуг коштів. Проте під таке нововведення ще необхідно розробити нормативну базу.

За словами В.КИРЮШИНА, ТСББ самостійно формуватимуть тарифи на комунальні послуги, виходячи не з собівартості, а з потреб. При цьому тарифи повинні бути не нижчими від технічно обгрунтованих.
УНІАН

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: