Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры Daikin
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Aqua-Term 2013
Top100+ :: Teplo.com
Системы воздушного отопления
c-o-k.ru

Українські будівельники перейматимуть досвід у китайців Версия для печати Отправить на e-mail
05.09.2007

У середу 29 серпня 2007 відбулася зустріч керівництва Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за участю заступників Міністра Олександри Кужель, Ігоря Соколова та Дмитра Ісаєнка із делегацією провінції Хубей Китайської Народної Республіки. Ініціатором робочої зустрічі стала китайська сторона.

Губернатор провінції Хубей пан Ло заявив про наміри китайської сторони працювати на українському будівельному ринку, зокрема в Київській області, яка, на думку губернатора, має схоже географічне розташування з провінцією Хубей. За його словами, провідні будівельні компанії Хубею на сьогодні лідирують в Китаї у сферах містобудування, висотного будівництва та будівництва автодоріг. Співпрацювати у цих напрямках китайська делегація запропонувала Україні.

В свою чергу у Мінрегіонбуді підтримали такі пропозиції китайської сторони. Зокрема, за словами Олександри Кужель, таке співробітництво дасть можливість українським будівельникам вивчити багатий досвід Китаю у сфері будівництва, зокрема висотного. Водночас, заступник Міністра Ігор Соколов поінформував китайську делегацію, що будь-яка іноземна будівельна компанія, яка має намір працювати на відповідному ринку України, повинна, в першу чергу, отримати ліцензію та вивчити українське законодавство, яке регулює будівельну діяльність.

Сторони дійшли згоди, що найближчим часом буде створена спільна українсько-китайська робоча група, яка підготує необхідні документи, які регламентуватимуть двосторонню співпрацю у сфері будівництва.
Прес-служба Мінрегіонбуду

http://minregionbud.gov.ua

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: