Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Aqua-Term 2013
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Системы воздушного отопления
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Top100+ :: Teplo.com
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры

Таємне життя води Версия для печати Отправить на e-mail
21.08.2007

Що ми знаємо про воду?
На перший погляд, це проста хімічна сполука водню і кисню, але в той же час основа життя на Землі. Як не дивно, вода до цих пір залишається найменше вивченою речовиною, а фахівці взагалі вважають її самою важкою для вивчення речовиною в усьому світі. Хімічний склад різних проб води може співпадати, проте їхня дія на організм абсолютно різна, тому що кожна сформувалася в конкретних умовах.

Загалом, вода - субстанція таємнича і мінлива. Більш того, жива. Про це розповів професор Інституту фізики АНУ Михайло Васильович КУРИК.

Жива і мертва вода існують

- Михайло Васильович, про живу і мертву воду ми знаємо з казок. Це всього лише народна фантазія?

- А це хіба не доказ? - замість відповіді професор витягнув із сумки банку з помідорами. - Як вони вам?

- Виглядають апетитно. І що?

- Те, що цим помідорам вже 8 років! Рівно стільки часу пройшло від тієї миті коли їх помістили в банку з живою водою. Бачите, і сама вона не прокисла, і колір із смаком помідорів зберегла.

- Цікаво, звідки ж береться така і чим вона відрізняється від звичайної?

- Природна питна вода, що має свою структуру, володіє специфічною біоенергетикою. Таку воду в літературі називають живою. Сенс у тому, що така фрактальна волога здатна консервувати енергію всього живого. Це означає, що, помістивши в подібну воду, наприклад, лист рослини, ми на тривалий час збережемо в ньому біологічні процеси. Природу даного феномена ще належить вивчати.

Поняття «жива» і «мертва» вода також зв'язані в науковій літературі з активацією питної води за допомогою мембранного електролізу, коли посудину з рідиною розділяють мембранною перегородкою і одне відділення обробляють анодом (платина), а інше - катодом (титан). Після чого пропускають через мембрану електричне поле. Змішуючи обидві порції, відбувається своєрідне очищення води. По оздоровчій дії живої (католітної) і мертвої (анолітної) води проведено багато різних досліджень.

- Чи можна виготовити таку воду вдома?

- Не рекомендую! Процес її приготування повинен проходити під контролем фахівця. Найголовніше, не придбайте на базарі кустарної апаратури: всі ці бритвочки замість електродів, саморобні стаканчики. Розумієте, нержавіюча сталь та переважна більшість металів і сплавів нестійкі до анодного розчинення. При пропусканні струму електроди, виготовлені з цих матеріалів, розчиняються, так іони нікелю, хрому, ванадію і молібдену переходять у воду, а з неї - у ваш організм, отруюючи його. Найближчий підсумок з гарантією - виразка шлунку і рак через 7-8 років такого «лікування».

Зараз в Україні є фірма, що продає устаткування невеликої потужності, яке дозволяє очистити воду і приготувати живу і мертву, але треба пам'ятати, що використовувати її можна тільки після консультації з лікарем!

Вода «запам'ятовує» все, з чим контактує

- Чому нам радять пити саме проточну воду?

- У води є дуже важлива властивість: вона «запам'ятовує» все, з чим контактує. Цю властивість використовують в гомеопатії і ширше - в основах інформаційної медицини. Існує навіть припущення, що структура води формує структуру гена людини.

Вода володіє здатністю приймати і передавати будь-яку енергію, зокрема космосу, зберігаючи її в недоторканності. У воді «розчинено» минуле, сьогодення і майбутнє. Такі дивовижні особливості закладені в основі методів зцілення організму людини за допомогою рідини - найдоступнішого і в той же час самого універсального засобу.

Здатна передавати людські думки і емоції

- Цікаво, ми можемо наочно побачити, як відбувається вплив на «пам'ять» води?

- Феномен структурної пам'яті води вперше експериментально довели японські учені, з'ясувавши, що вона дозволяє воды вбирати, зберігати та обмінюватися з навколишнім середовищем даними, які несуть світло, звук, будь-яке фізичне поле, думку і просто слово. Крім того, вода здатна зберігати і передавати людські думки і емоції

www.aquaexpert.ru

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: