Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Системы воздушного отопления
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.

Водоканал іде в ногу з часом Версия для печати Отправить на e-mail
10.07.2007

З кожним роком вимоги до якості питної води в усьому світі стають все жорсткішими. В Україні теж розроблений новий нормативний документ щодо якості питної води - Державні санітарні норми і правила "Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько - питного водопостачання", яким для покращення якості питної води передбачено проведення лабораторних досліджень за 55 інгредієнтами, на відміну від 28, що регламентуються існуючими вимогами ГОСТу 2874-82.

У порівнянні з діючим стандартом, суттєвого доповнення зазнали епідемічні, біологічні і токсикологічні чинники-показники безпеки питної води. Розширився спектр радіологічних досліджень, значно жорсткішими стали норми вмісту солей важких металів. Впровадження контролю за 30 додатковими інгредієнтами потребує високоточного сучасного обладнання, методик контролю, модернізації і технічного переоснащення очисних споруд.

Підготовка питної води знаходиться під жорстким контролем від забірних споруд до подачі її у магістральні водоводи і надалі - споживачам. У повній відповідності до вимог існуючого законодавства, хіміко-бактеріологічні лабораторії Київводоканалу атестовані і мають свідоцтва держреєстрації у Всеукраїнському державному науково - виробничому центрі метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (Укрметртестстандарт) на право проведення вимірювань. Лабораторії устатковані необхідним аналітичним обладнанням і апаратурою.Всі засоби вимірювальної техніки, що використовуються для проведення аналізів питної води, проходять повірку у повній відповідності із затвердженими Укрметртестстандартом графіками.

Щодоби відбирається і проводиться дослідження понад 1000 проб питної води. Якість води в розподільчій мережі контролюється в 20 точках та на 27 насосних водопровідних станціях. Під жорстким контролем знаходяться і бюветні комплекси. Контроль якості води в них здійснюють лабораторії Водоканалу, міської і районних санепідемстанцій, а широкий спектр інгредієнтів бюветної води досліджує Інститут колоїдної хімії і хімії води за 64 показниками.

У Київводоканалі оновлюється лабораторне обладнання і апаратура. У новому приміщенні справив новосілля сектор радіології Центральної лабораторії. Тут теж з’явилося нове сучасне обладнання. Всі ці заходи спрямовані на забезпечення Києва якісною питною водою в достатній кількості.

http://www.vodokanal.kiev.ua/new/modules.php?name=News&file=view&news_id=316

Последнее обновление ( 16.07.2007 )
 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: