Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013

Найпотужніший компактний вентилятор від компанії ebm-papst Версия для печати Отправить на e-mail
26.06.2007

Компанія ebm - papst випустила на ринок свою нову розробку – вентилятор серії 4400 FN – найпотужніший у класі компактних вентиляторів діаметром 120 мм із монтажною глибиною 25 мм.

Новий потужний вентилятор, розроблений філією компанії ebm - papst в м. Санкт-Ґеорґен, привертає особливу увагу завдяки недосяжним на світовому рівні показникам потужності та збільшення тиску. Завдяки своїм властивостям, це єдиний вентилятор, що виконує різні завдання щодо охолодження, для яких в іншому разі знадобилося б кілька вентиляторів.

Досягти таких показників потужності і компактності у надто вузькому просторі вдалося завдяки комбінації новітньої технології вінґлетів (потовщених кінців лопатей) із оптимальним охолодженням чотириполюсного двигуна. Корпус вентилятора зі склопластику також відповідає новим вимогам. Можливість зміцнення кутів для кріплення та зменшення товщини стінок забезпечується завдяки ребрам жорсткості, і в результаті зміцнюється конструкція та зменшується експлуатаційний шум. Цьому також сприяє серпоподібна форма лопаті з вінґлетом ротора, який вироблено з поліаміду . Електронне оснащення нового вентилятора відповідає високому стандарту якості продукції компанії ebm-papst .

У поєднанні з технологією Vario - Pro , як варіант оснащення, існує можливість реалізації всіх звичайних функцій аварійної сигналізації, регулювання швидкості та кількості обертів. Можлива серійна поставка вентиляторів серії 4400FN для роботи з напругою 12, 24 та 48 В постійного струму .

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: