Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
c-o-k.ru
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Кондиционеры Daikin
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013

У Мінжитлокомунгоспі утворено Громадську раду Версия для печати Отправить на e-mail
22.06.2007

Відповідне рішення було оголошено керівництвом Міністерства під час установчих зборів Громадської ради 19 червня 2007 року.

Реалізація Загальнодержавної стратегії розвитку житлово-комунального господарства неможлива без участі громадськості у виробленні та прийнятті державної політики у цій сфері, широкомасштабна реформа ЖКГ неможлива без зміни свідомості громадян.

Громадська рада, як консультативно-дорадчий орган сприятиме донесенню інформації до населення щодо процесу реформування житлово-комунального господарства, здійснюватиме координацію заходів та налагоджуватиме зворотній зв’язок з Міністерством. Водночас, експертну оцінку процесам реформування даватимуть члени постійних комісій Громадської ради при Мінжитлокомунгоспі: експертна група з питань реформування ЖКГ, комісія з питань соціальної реклами та PR, комісія по роботі з донорськими організаціями та комісія по роботі з органами місцевого самоврядування.

Як підкреслив під час засідання Міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов, лише об’єднання трьох партнерів – держави, органів місцевого самоврядування, населення здатне кардинально змінити нинішню ситуацію у житлово-комунальному господарстві. Він наголосив, що за допомогою Громадської ради громадяни, представляючи інтереси громадськості, матимуть змогу брати участь у розробленні та реалізації заходів щодо проведення державної політики у сфері реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Йдеться, насамперед, про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватних підприємств з утримання житлового фонду, служб та дирекцій єдиного замовника.

Під час засідання учасники обговорили питання участі громадськості у реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2011 рр.; обрали керівництво Громадської ради; визначили напрямки роботи ради на поточний рік.

Головою Громадської ради став виконавчий директор творчого центру „Каунтерпарт” Володимир Купрій, заступниками – старший радник Програми партнерства громад Фундації „Україна-США” Вадим Прошко, директор Агентства соціальної безпеки Світлана Кушнірова, виконавчий директор Українського фонду грантодавців Ігор Попов, Славутицький міський голова Володимир Удовиченко. Заступники куруватимуть роботу новоутворених комісій Громадської ради при Мінжитлокомунгоспі.

Члени Громадської ради вирішили проводити засідання щомісяця. Під час наступних зборів, які відбудуться 24 липня, учасники обговорять стратегію участі громадськості у процесі реформування житлово-комунального господарства та затвердять план роботи Громадської ради на 2007 рік.

Прес-служба міністерства

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: