Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
c-o-k.ru
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
Aqua-Term 2013
Кондиционеры Daikin
Top100+ :: Teplo.com

Міністерство з питань житлово-комунального господарства розпочинає акредитацію ЗМІ на ІІ півріччя Версия для печати Отправить на e-mail
20.05.2007

Міністерство з питань житлово-комунального господарства запрошує до співпраці зацікавлені вітчизняні та іноземні засоби масової інформації та незалежних журналістів.

Акредитовані ЗМІ матимуть можливість отримувати запрошення на прес-конференції та брифінги, що проводитимуться Міністерством у ІІ півріччі 2007 року, оперативно отримувати новини про діяльність відомства та реалізацію реформи ЖКГ, першочергове право на отримання коментарю від посадових осіб, завчасно інформуватимуться про події, ініційовані МінЖКГ, а також отримають інші переваги.

Для акредитації просимо заповнити форму, що додається (також доступна на сайті http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/news_article?art_id=78986308&cat_id=35884)
Для полегшення співпраці з журналістами, обов’язково просимо вказати, що саме з інформаційних продуктів МінЖКГ Вас цікавить у першу чергу, або які теми для висвітлення є найбільш пріоритетними для Вас.

Крім цього, Міністерство аналізує потребу національних мас-медіа у підвищенні кваліфікації журналістів з питань житлово-комунального господарства. Після формування кола зацікавлених, буде створена відповідна навчально-консультаційна програма. Якщо Ви бажаєте направити представника Вашого ЗМІ для участі у цій програмі, просимо окремо зазначити це у заявці на акредитацію.

Акредитація відбуватиметься до 1 червня 2007 року. Ваші заявки просимо надсилати на адресу електронної пошти відділу по взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та ЗМІ: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу по взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та ЗМІ за телефонами +38(044) 287-23-83 та +38 (044) 287-52-21, Наталія.


Заявка на акредитацію ЗМІ на ІІ півріччя 2007 року
назва ЗМІ
тип ЗМІ, його періодичність
поштова адреса ЗМІ
повне ПІБ керівника ЗМІ
повне ПІБ акредитованого журналіста/-ів
особливі теми, які цікавлять ЗМІ або журналіста
назва рубрики / програми, яку представляє журналіст
технічне обладнання, яке може бути з журналістом під час проходження до приміщення Міністерства
адреса електронної пошти
контактні телефони та факс
сторінка ЗМІ в мережі Інтернет (за наявності)
Чи бажаєте брати участь у навчально-консультаційній програмі з підвищення кваліфікації з питань реформування житлово-комунального господарства

Прес-служба міністерства

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: