Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры Daikin
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Системы воздушного отопления
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru
Aqua-Term 2013

Міністерство з питань житлово-комунального господарства розпочинає акредитацію ЗМІ на ІІ півріччя Версия для печати Отправить на e-mail
20.05.2007

Міністерство з питань житлово-комунального господарства запрошує до співпраці зацікавлені вітчизняні та іноземні засоби масової інформації та незалежних журналістів.

Акредитовані ЗМІ матимуть можливість отримувати запрошення на прес-конференції та брифінги, що проводитимуться Міністерством у ІІ півріччі 2007 року, оперативно отримувати новини про діяльність відомства та реалізацію реформи ЖКГ, першочергове право на отримання коментарю від посадових осіб, завчасно інформуватимуться про події, ініційовані МінЖКГ, а також отримають інші переваги.

Для акредитації просимо заповнити форму, що додається (також доступна на сайті http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/news_article?art_id=78986308&cat_id=35884)
Для полегшення співпраці з журналістами, обов’язково просимо вказати, що саме з інформаційних продуктів МінЖКГ Вас цікавить у першу чергу, або які теми для висвітлення є найбільш пріоритетними для Вас.

Крім цього, Міністерство аналізує потребу національних мас-медіа у підвищенні кваліфікації журналістів з питань житлово-комунального господарства. Після формування кола зацікавлених, буде створена відповідна навчально-консультаційна програма. Якщо Ви бажаєте направити представника Вашого ЗМІ для участі у цій програмі, просимо окремо зазначити це у заявці на акредитацію.

Акредитація відбуватиметься до 1 червня 2007 року. Ваші заявки просимо надсилати на адресу електронної пошти відділу по взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та ЗМІ: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу по взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та ЗМІ за телефонами +38(044) 287-23-83 та +38 (044) 287-52-21, Наталія.


Заявка на акредитацію ЗМІ на ІІ півріччя 2007 року
назва ЗМІ
тип ЗМІ, його періодичність
поштова адреса ЗМІ
повне ПІБ керівника ЗМІ
повне ПІБ акредитованого журналіста/-ів
особливі теми, які цікавлять ЗМІ або журналіста
назва рубрики / програми, яку представляє журналіст
технічне обладнання, яке може бути з журналістом під час проходження до приміщення Міністерства
адреса електронної пошти
контактні телефони та факс
сторінка ЗМІ в мережі Інтернет (за наявності)
Чи бажаєте брати участь у навчально-консультаційній програмі з підвищення кваліфікації з питань реформування житлово-комунального господарства

Прес-служба міністерства

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: