Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры Daikin
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
c-o-k.ru
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013

Про співпрацю між Міністерством житлово-комунального господарства України та Спілкою власників житла Версия для печати Отправить на e-mail
12.05.2007

14 травня відбудеться підписання угоди про співпрацю між Міністерством житлово-комунального господарства України та Всеукраїнським громадським об’єднанням «Спілка власників житла України»

14 травня о 12-00 в Міністерстві житлово-комунального господарства України (вул. Димитрова,24, 9-й поверх, зал засідань) відбудеться брифінг Міністра житлово-комунального господарства України Олександра Попова та народного депутата України, голови Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла» Олексія Кучеренка, присвячений підписанню угоди про співпрацю у сфері сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Підписання Угоди, спрямованої на залучення громадських організацій до реформи житлово-комунального господарства може стати тією ланкою, якої не вистачало для реалізації Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства в Україні, вважає народний депутат Олексій Кучеренко, який на сьогодні очолює Спілку власників житла України. «Ми сьогодні порозумілися з новим керівництвом Міністерства і вважаємо, що не пропагуючи створення прошарку ефективного власника житла, ми не створимо тієї критичної маси зацікавленого в реформі населення, яка відстоюючи свої права, зможе примусити владу на всіх рівнях робити відповідальні кроки», - наголосив О.Кучеренко.

Зі свого боку Міністр ЖКГ Олександр Попов вважає, що спираючись на осередки в регіонах, центральні органи виконавчої влади матимуть реальні важелі впливу на органи місцевого самоврядування, які не завжди сприяють процесу реалізації основних положень та базових принципів реформування житлово-комунального господарства. Без підтримки населення, без широкого інформування громадськості про необхідність переходу до нових форм керування власністю, без популяризації позитивних прикладів господарювання, реалізація одного з базових принципів реформи – створення ефективного власника житла, грамотного споживача житлово-комунальних послуг – неможлива.

Саме на цьому буде зосереджена спільна діяльність Міністерства та Спілки, які вже у попередньо узгодженому Плані дій запланували провести у Києві та містах України серію «круглих столів» із залученням місцевої влади з приводу створення та функціонування ОСББ.

Тема удосконалення управління житловим фондом, зокрема створення ОСББ, є провідною у «Загальнодержавній програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2004-2010», що обговорюватиметься на засіданні колегії Міністерства житлово-комунального господарства України 23 травня.

Акредитацію проводить прес-служба Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, тел. 287-23-83.
Прес-служба міністерства


minbud.gov.ua

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: