Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Системы воздушного отопления
Кондиционеры Daikin
Aqua-Term 2013
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.

Олександр Попов: «Міністерство ЖКГ виділятиме кошти лише тим регіонам.... Версия для печати Отправить на e-mail
06.05.2007

«Рішення про фінансування проекту Міністерства житлово-комунального господарства у розмірі 150 млн. доларів прийме 29 травня 2007 р. Всесвітній банк», – на цьому наголосив міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов у Судаку під час Всеукраїнської наради за підсумками роботи галузі в осінньо-зимовий період та щодо планів роботи Міністерства на найближчий період.

Олександр Попов повідомив, що цей проект розрахований на 10 років, а 29 травня відбудеться засідання правління Всесвітнього Банку під час якого розглядатиметься питання фінансування проекту з водопостачання, каналізації та енергозбереження в містах України.

«У чотирьох великих містах – Одесі, Донецьку, Івано-Франківську, Львові під конкретні проекти з водопостачання та каналізації буде виділено 76 млн. доларів. Натомість 74 млн. доларів – розподілено між великою кількістю міст України в якості невеликих позичок», – зауважив він.

Разом з тим, він наголосив, що «Міністерство житлово-комунального господарства виділятиме кошти лише тим регіонам, підприємства яких матимуть стратегічні плани діяльності». «Наша принципова позиція полягає у тому, що ми не дамо грошей жодному підприємству, яке не матиме сформованої політики. Міністерство житлово-комунального господарства не хотіло б віддавати гроші на об’єкти, які можуть виявитися надто дорогими, а в результаті – нікому не потрібні»,– аргументував свою позицію Олександр Попов.

www.minbud.gov.ua

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: