Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры Daikin
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Aqua-Term 2013
Системы воздушного отопления
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru

Водоканал Харкова буде здано в концесію Версия для печати Отправить на e-mail
07.03.2007
Харківська міськрада передасть в концесію стратегічно важливі для міста комунальні підприємства. Зокрема, до списку об'єктів, які муніципалітет готовий здати в оренду, входить місцевий водоканал (підприємство «Вода»), «Харківські теплові мережі», «Харківкомуночиствод», «Міськелектротранс» і «Міжнародний аеропорт Харків».

За словами секретаря міськради Геннадія Кернеса, передача підприємств у концесію знизить навантаження на міський бюджет, внаслідок чого з'явиться можливість знизити тарифи. У той же час категорично виступили проти передачі підприємств депутати міськради з БЮТ, «Нашої України», КПУ і Блоку Наталії Вітренко.

«Перш за все, треба зрозуміти, про яку саме власність ведеться мова, яка вартість основних засобів підприємств, в якому технічному стані вони знаходяться», — вважає депутат харківської міськради Сергій Сьомочкін. Його колега Олена Стронова переконана, що передавати інвесторам стратегічні для Харкова водопостачальні підприємства не можна. Вона впевнена, що після цього місто не зможе контролювати вартість їх послуг.

Як з'ясувала газета «ДЕЛО», серед претендентів на роль концесіонерів харківського водоканалу називають австрійську компанію «Аміі-вотер», російську компанію «Росводоканал», а також «Будапештський водоканал». Про намір інвестувати в Харківський аеропорт заявила група Укрсиб, що належить бізнесменам Олександру Ярославському і Ернесту Галієву.

Голова підкомітету з питань житлово-комунального господарства Верховної Ради Олексій Кучеренко нагадав, що днями парламент відхилив законопроект, який вводить мораторій на передачу в концесію або здачу в оренду водоканалів і теплокомуненерго.

«Комунальні підприємства дуже ласі шматочки, які ще не поділені. Дуже багато структур, у тому числі і кримінальних, які не проти заробляти гроші на цих підприємствах», — стверджує депутат. За інформацією Олексія Кучеренка, подібні процеси зараз відбуваються в Луганську, Дніпропетровську та інших містах України.
www.delo.ua 
 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: