Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Кондиционеры Daikin
Aqua-Term 2013
Системы воздушного отопления
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru

Мінбуд розробив проект ДБН В.2.2-...:200_ “Будинки і споруди. Заклади соціального захисту населення” Версия для печати Отправить на e-mail
13.12.2006
Проект державних будівельних норм ДБН В.2.2-...:200_“Будинки і споруди. Заклади соціального захисту населення” буде розглянуто на засіданні науково-технічної ради Мінбуду 14 грудня 2006 р.

Метою цього проекту є підвищення рівня соціального захисту населення у забезпеченні спеціальним житлом та створення нормативної бази для проектування будинків і споруд закладів соціального захисту населення. Документ розроблено згідно з планом роботи Мінбуду зі стандартизації та нормування базовим інститутом ВАТ “КиївЗНДІЕП” за участю Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М.Морзеєва АМН України та УкрНДІпожежної безпеки МНС України.

Ці норми є складовою частиною системи нормативних документів на громадські будинки та споруди, базовим документом якої є ДБН В.2.2-9-99 “Громадські будинки та споруди. Основні положення”.

Вимоги ДБН В.2.2-...:200_“Будинки і споруди. Заклади соціального захисту населення” поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків і споруд соціального захисту населення:
  • будинків–інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатів;
  • пансіонатів для ветеранів війни і праці;
  • психоневрологічних інтернатів;
  • територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів і одиноких непрацездатних громадян;
  • будинків нічного перебування;
  • центрів реінтеграції бездомних громадян;
  • центрів соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
  • соціальних готелів, призначених для тимчасового притулку дорослих бездомних громадян.

Проект зазначених норм складається із 8 розділів, у яких послідовно розглядаються: сфера застосування; нормативні посилання; терміни та визначення понять; загальні положення; розміщення будинків і їх земельні ділянки; об’ємно-планувальні вирішення; пожежна безпека; інженерне обладнання будинків, а також додатків, які включають структурні підрозділи та їх призначення в психоневрологічних інтернатах та територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів і одиноких непрацездатних громадян; перелік послуг, що надаються закладами соціального захисту для бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі; бібліографію.

Проект нормативного документу розміщено на офіційному веб-сайті Мінбуду для громадського обговорення та ознайомлення широкого кола спеціалістів у розділі «Проекти документів для обговорення».

minbud.gov.ua
 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: