Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Top100+ :: Teplo.com
Aqua-Term 2013
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Системы воздушного отопления
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.

Київрада схвалила підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги Версия для печати Отправить на e-mail
03.10.2006
Депутати Київської міської ради погодилися з пропозицією Київської міської державної адміністрації стосовно необхідності приведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Цю пропозицію підтримали 78 депутатів Київради.

Депутати зобов`язали КМДА затвердити порядок надання субсидій з міського бюджету незаможнім верствам населення міста для компенсації втрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах зміни тарифів на ці послуги.

Депутати зобов`язали КМДА протягом місяця вжити заходів для мінімізації соціальної напруги і поліпшення оперативності нарахування субсидій.

Крім того, Київрада передбачила ряд заходів, направлених на удосконалення надання комунальних послуг. Зокрема, протягом місяця повинні бути затверджені графіки встановлення приладів обліку теплової енергії на опалювання і гарячу воду. Також повинен бути розроблений температурний графік теплових мереж.

Як повідомляв раніше начальник Головного управління з питань цінової політики Василь ЯСТРУБИНСЬКИЙ, тарифи на опалювання повинні збільшиться з 0,8 гривні за 1 квадратний метр до 2,0-2,2 гривні за 1 квадратний метр, тарифи на гаряче водопостачання - з 3,72 гривні за 1 кубометр до 12,0-12,7 гривні за 1 кубометр, цей тариф збільшиться з розрахунку на 1 людину в місяць з 12 гривень до 41 гривні, тобто в 3,4 рази.

Тариф на холодне водопостачання, за його словами, повинен збільшиться з 0,52 гривні до 1,68 гривні за 1 кубометр, на водовідведення - з 0,3 гривні до 1,36 гривні за 1 кубометр. Таким чином, виходячи з нормативу споживання на 1 людину (5,5 літра), тариф на холодне водопостачання і водовідведення збільшиться з 4,5 гривні до 16,17 гривень в місяць.

Розмір квартирної платні збільшиться в 3,4 рази. Зокрема, якщо тариф по квартплаті на сьогодні складає 0,36-0,58 гривень за 1 квадратний метр залежно від технічного стану житлового будинку, то після підвищення його розмір збільшиться до 1,22-2,00 гривні за 1 квадратний метр.

В середньому платня за житлово-комунальні послуги з урахуванням оплати за газ і електрику у розмірі 100 кіловат годин на одну сім'ю, збільшиться в середньому: за 1-кімнатну квартиру, в якій проживає 1 людина, - з 70 гривень до 208 гривень, за 2-кімнатну квартиру, в якій проживають 3 людини, - з 146 гривень до 409 гривень, за 3-кімнатну квартиру, де проживає 4 людини - з 200 гривень до 561 гривні.

www.vodokanal.kiev.ua
 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: